Policia në njoftimin e saj raporton se dje në ora 21 ka ndodhur një aksident trafiku mes një motoristi dhe këmbësori.

Raportohet se shoferi duke drejtuar motorin nga pakujdesia ka goditur këmbësorin, viktimën mashkull kosovar, duke i shkaktuar lëndime të rënda trupore.

Viktima është dërguar në QKUK.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *