Boksieri i njohur kosovar, Robin Krasniqi, më 9 maj të këtij viti është martuar me bashkëshorten e tij, Marigonën.

Dasma ishte mjaftë luksoze, ku tani ka dalë edhe menyja e natës së dasmës së Krasniqit.

Nga menyja e siguruar nga Klankosova.tv shihet që për pjatë kryesore të ketë pasur biftek nga skara me fener salcë, shoqëruar me patate tropikale dhe purri me djath e po ashtu gjoks pule me salcë kirikiki dhe me pire specash.

Nuk kanë munguar as pijet alkoolike si birra Peja, konjak, vodka, raki rrushi e verëra.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *