Gazetari nga Shqipëria, Kastriot Myftaraj, ka vdekur të enjten. Siç raportohet, Myftaraj është vetëhedhur nga kati i katërt i banesës në Tiranë.

Policia ka konfirmuar vdekjen e tij.

Në vendin e ngjarjes kanë nisur hetimet dhe po punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *