Ajshe Ramadani
Albin Kurti zemëra e kombit shqipetar!❤️🇦🇱

Elheme Mirena Hyseni
Albini ēshtë njëri me shumë rëndesi ! zoti e rujt dhe qoftë faqebardh për jet e mot bashkë me popullin pro👏👏👏

Rexhaj Rexhaj
Respekt per Albinin zemer uck

Fatmire Vahide Islami
Te ruajt Zoti trimi yne me faqe te bardhe 🤲👏👏👏👏👏☝️🇦🇱

Xhavit Ramabaja
Une jom krenar me ty kryeministr i kosoves Albin kurti Respek Bravo. Une jom krenar me UCK. Respekt por Jo edhe me ata Veteran te Rrejshum pik

Riza Shala
tlumt albin

Luk Ferra
3 zemra ika i bekuemi z kryeminister respekt.👍

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *