Çmenduri kosovare, këngëtari bashkë me dasmorë futen në pishinë për ta kallë atmosferën Këngëtari, Kristë Lleshaj ka publikuar një video të një ahengu në rrjetin social “Facebook”.

Në këtë video, shihen këngëtari së bashku me dasmorët teksa kërcejnë në pishinë dhe këndojnë.

“Kështu kallet atmosfera per Martesën e Marjanit me Kristjanën qofshin të lumtur gjithmonë”, ka shkruar Lleshaj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *