U raportua më parë për një vrasjë dhe plagosje në fshatin Baks të komunës së Skenderaj. Si pasojë e të shtënave me armë zjarri, një person ka humbur jetën sonte dhe dy të tjerë janë plagosur.

IndeksOnline mëson nga burime të sigurta se Xhevdet Rexhepi dyshohet se e ka vrarë Besim Musliun.

Po ashtu, burime të njejta konfirmojnë se i plagosur ka mbetur edhe vet dorasi, Xhevdet Rexhepi.

Bëhet e ditur se në këtë rast është përdorur arma AK-47 dhe një armë tjerë.

Rastin e kanë konfirmuar edhe nga Policia e Kosovë, e cila po merret me hetimin e rastit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *