Baton Haxhiu ne emisionin Opinion filloi nje debat shume te forte ne mes te analisteve pasi qe e cilesoi Edi Ramen si Skenderbeu i kesaj kohe.

Ai vazhdoi: “Me falni qe po ua them kete, por populli shqiptar duhet te ndihet me fat qe ka nje SKenderbe te sotshem, e qe eshte Rama.ndiqni v1deon për të kuptuar më mirë se për qfarë bëhet fjalë hap market1ngunë që shfaqet menjëher posht kësaj edhe shfaqet v1deo mos e humbisnii…

Nese nuk e keni ditur akoma, atehere do ta kuptoni me kohe”.

Kjo deklarate nxiti debat por dhe te qeshura pa fund.Baton Haxhiu: Edi Rama eshte i barabart me Skenderbeun ndërsa Hashim Thaçi është i barabartë me Isa Boletinin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *