Ka ndërruar jetë në moshe të re, Lutfi Thaçi nga Skenderaj, i cili kishtë disa vite që ishte në koma shkak i një aksidenti që kishte bëre vite me parë, shkruan portali rajoni.org.

Lajmin për ndarjen nga jeta e ka bërë kushëri i të ndjerit, Nazmi Thaçi.

Rajoni meson se varrimi i të ndjerit është bërë sot në ora 15:00.

Njoftimi i plotë:

Me dhimbje mora lajmin për vdekjen e parakohshme të kusheririt tonë Lutfi Thaçi (Luta). Ishte nder njerzit me të mirë që kamë njohur. Ai u aksidentua me makinë vite me parë dhe kishte mbetur në komë deri sot.
Gjithmonë do e kujtojmë si njeri të punës dhe respektit. Ngushëllime familjes së ngushtë dhe shokve të tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *