Policia e Tiranës ka arerstuar një 46-vjeçare pasi akuzohet se dhunoi një burrë te vijat e bardha. Policia njofton se ‘në lidhje me një video të postuar në portale, në të cilën shfaqet një grua që ka ndaluar automjetin në vija të bardha dhe nuk respekton rregullat e qarkullimit rrugor (mosdhënie përparësie këmbësorëve), ju sqarojmë se:

Shërbimet e Policisë, menjëherë pas publikimit të pamjeve filmike, organizuan punën për identifikimin e drejtueses së automjetit që shfaqet në video. Specialistët e Qarkullimit Rrugor kanë lokalizuar automjetin dhe kanë shoqëruar drejtuesen e tij,B. R., 46 vjeçe.

Shiko videon KETU.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *