Sot është ditë mjaftë e veçantë për familjen e këngëtares Xhensila Myrtezaj.

Burri i saj dhe aktori i humorit, Bes Kallaku, feston ditëlindjen.

Në ketë ditë nuk kishte se si të mungonte një urim special nga gruaja e tij, Xhensila.

Përmes disa fotografive në Instagram ajo ia ka dedikuar fjalët më të ndjera për familjen që kanë krijuar.

Postimi i artistes:

1 kapsula prije spavanja može izgubiti od 4 do 26 kg
SAZNAJ VIŠE
”Gezuar Diten e Lindjes Burri qe eshte, dhe do jete ne krahun tim pergjithmone!
Ne kemi dhe do kemi “Uljet & Ngritjet “tona por do perballojme cdo test kohe si gjithmone.
Ne fund te cdo dite ajo cfare dua eshte “perqafimi yt”.
Dua te shoh ty kur mbyll syte per te fjetur, dhe dua qe duart tona te rrine te shtrenguara nderkohe qe ne fleme.
Nuk te premtoj qe do kete “DIELL” gjithmone ,por te premtoj Dashurine,besnikerine dhe perkushtimin tim…
Te premtoj qe do jem ketu per te te degjuar,per te ngritur dolli se bashku dhe per te qene “familja jone ” deri ne frymen e fundit!
GEZUAR BURR! GEZUAR SHOK! GEZUAR BABI ME I MIR NE BOTE,GEZUAR BES KALLAKU! TE DUA @bes_kallaku”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *