Zana Avdiu ia ka reaguar babait të Granitit, Ragip Xhakës lidhur me deklaratën që ai e bëri mbrëmë në emisionin “Favoriti i Botërorit” në T7.

Avdiu u inkuadrua në lidhje direkte, teksa i ktheu edhe përgjigje Ragip Xhakës.

Avokati zbulon mesazhet: Mbi 11 mijë kërcënime i shkuan Zana Avdiut – Insa…
“Me vjen keq që zoti Xhaka me kercenoi publikisht. Më vjen keq që nuk e ka kuptu statusin. Më vjen keq që nuk është ndalur ta mendoj dhe ta kuptoj se cka po thotë. Vala më e rëndë e mesazheve ka ardhur pas reagimit të tij. Mua më vjen keq që një prind del të fjalë në emër të djalit të tij që është i rritur”, tha ajo.

Zana Avdiu ofendon rëndë Xhakën: Akti i Granit Xhakes, është për turp. Akt prej një rrugaçi

Babai i Granit Xhakës e kërcënon Zana Avdiun: Rrugaçe, ke kujdes kur flet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *