Sonte ka filluar spektakli më i madh i organizuar ndonjëherë në Kosovë. “Big Brother VIP Kosova”, ka hapur dyert sot për 14 banorë.

Banori i katërt i kësaj shtëpie është Andi Artani. Andi deklaroi se është single. Por në media është përfolur për një lidhje të tijen me këngëtaren Dioan Fona.

Arbana Osmani thumbon “BBV Kosova” – Insajderi
Diona Fona dhe Andi Artani janë përfolur shumë për një lidhje mes tyre.

E gjitha kjo nisi pasi Andi u bë pjesë e klipit të Dionës, derisa ai ishte pjesë e “Për’puthen”.

Ndryshe, banorët kanë synimin për të fituar çmimin prej 200 mijë euro.

Banorët do të jenë brenda mureve të shtëpisë së “BBVK” për 100 ditë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *