Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka publikuar foto me kryeministrin shqiptar, Edi Rama, në samitin e BE-së që po mbahet në Tiranë.

Vuçiq theksoi se tema e bisedës me kryeministrin shqiptar, ishte Ballkani i Hapur, njofton Klankosova.tv.

“Kam biseduar me mikun tim @ediramaal për nismën Open Balkans dhe çështjet tona të përbashkëta”, ka shkruar Vuçiq në Instagram.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *