Një aksident ka ndodhur para pak çastesh në Skenderaj përkstesisht afer xhamisë “Shaban Jashari”, shkruan portali Rajoni.org.

Përveç demeve materiale deri tani nuk dihet për të lënduar.

Policia ka dalur në vendin e ngjarjes dhe është duke hetuar rastin.

Portali rajoni.org ka siguruar pamje nga vendi i ngjarjes:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *