Sot ka vdekur në moshë mjaft të re, Ermal Hasani nga qyteti i Ferizajt.

I ndjeri kishte kohë që vuante nga një sëmundje e rëndë të cilës nuk mundi t’i përballonte.

Lajmin për vdekjen e tij e kanë dhënë familjarët e të ndjerit përmes një postimi në rrjetet sociale.

Postimi i plotë:

Pas nje semumdje te rend dhe te pa perballueshme. Sot morrem lajmin per humbjen e Ermal Hasanit.
Zoti te shperbleft me Xhenet!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *