Këngëtarja Albina Kelmendi feston ditëlindjen e saj. Viti që kaloi ishte një vit i suksesshëm për Albinën, me plot mbarësi. Si fillim martesa dhe lumturia e saj me biznesmenin e njohur, por nuk e la me kaq ajo u përzgjedh të përfaqësojë Shqipërinë në Evrovizion 2023.Albina urimin e parë e mori nga bashkëshorti i saj i cili ndër të tjera shkruan: “Lumturi dhe krenari jeta me ty….”. Urime ditëlindjen dashuria ime. Albina u martua me biznesmenin e njohur Valon Vataj. Lajmin e gëzueshëm ajo e bëri të ditur përmes llogarisë së saj sociale ku publikoi edhe disa fotografi të realizuara me këtë rast.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *