Luiz Ejlli eshte pa dyshim banori me i perfolur ne gjithe historine e zhvillimit te big brother. Klikimet me hashtagun luiz ejlli kane kaluar ne shifra rekord mbi 300 milion here.

Luiz Ejlli eshte gjithmone lajmi i dites ne portalet kryesore te vendit si dhe ne cdo bisede normale mes shqiptareve. Karizmi i tij dhe humoret me banoret behen viral cdo dite. Shiko pamjet duke hap re.klà.mèn posht:

Pervec anes se humorit Luizi shpeshher ndan dhe histori personale te jetes se tij. Gjate nje bisede me Kiaren ka treguar dhe rreth dashurise se pare.

Kiara duke u interesuar per jeten e Luizit e ka pyetur sa her eshte dashuruar ne jete

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *