Duket se fituesi i ‘BBV 2’, nuk ka ndërmend të ndalet në projektet muzikore dhe më gjerë.
Luizi para pak minutash ka lancuar projektin muzikor me titull “Përjetësisht” për ndjekësit e tij.
E ky projekt duket se është pritur mjaftë mirë nga fansat e tij, duke vlerësuar zërin dhe stilin e tij unik në muzikë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *